DAMA NET s.r.o.

Frézování a lakování

Firma Dama Net s.r.o. si Vám dovoluje představit kromě FRÉZOVÁNÍ na pěti 5 - osém NC stroji také lakovaný nábytek a to např. kuchyně, pulty, bary, kancelářský nábytek, nábytkové dílce) v matu, polomatu, pololesku a vysokém lesku.  Lakovaný nábytek je stále oblíbenější, a to nejen pro dlouholetou ochranu nábytku a delší životnost, ale i pro pěkný design,pro nepřeberné množství barev ze vzorníku RAL, povrchových úprav (moření dle vzorníků Milesi a ICLA), i kombinací s jinými materiály, a také pro svoji jednoduchost a snadnou údržbu. Naší snahou jsou spokojení zákazníci, kterým můžeme nabídnout zkušené lakýrníky, kteří zajistí kompletní servis při realizaci jejich zakázek.

Nábytek lakujeme profesionálními kvalitními polyuretanovými laky, které se vyznačují vysokou odolností a oslňujícím leskem. Lakovaný povrch je tvrdý, odolný proti vlhkosti a mechanickému poškození. Povrchová úprava je možná od matu, až po vysoký lesk. Lakujeme MDF desky pro výrobu kuchyňských dvířek a masivní i dýhované dílce, ale je možno lakovat i další materiály, jako jsou obkladová skla za kuchyňské linky, dveře a zárubně, lamino, plast, kov, dýhy, foliovaná dvířka a sklo.

Lakování provádíme v moderní přetlakové kabině, která také slouží i jako sušicí komora, kde se lakované dílce mohou vytvrzovat až při 60 °C. 

Před nanesením první základní vrstvy dílec nejdříve očistíme a zbrousíme.

Základní lak nanášíme ve dvou vrstvách v gramáži cca 220-250g/m2 u vysokých lesků. Pod vysoké lesky používáme zásadně polyesterové barvy, které mají větší obsah sušiny, silnější nános, tvrdší a pevnější povrch.

Takto nalakované dílce dokončené do vysokého lesku nejprve obrousíme, přičemž dokonale srovnáme nalakovanou plochu před leštěním.

Poté se dílce leští ručními leštičkami.

Všechny takto vyleštěné dílce opatříme voskovým ochranným filmem, který působí dlouhodobě i proti vnějším vlivům.

Obsluhu provádí lakýrníci s mnohaletou zkušeností.

Poslení příspěvky

Pozor na podvodné jednání
Autoservis Weber

Společnost DAMA NET s.r.o. upozorňuje své zákazníky na možnost podvodného jednání ze strany pana Gondeka!

celý článek »