DAMA NET s.r.o.

Kuchyňské linky

Kuchyňská linka je opravdovým srdcem každé kuchyně. Při vhodném výběru kuchyňské linky a dalších nezbytných doplňků jako jsou jídelní stůl, židle, osvětlení atd., vytvoříte moderní kuchyň na míru přesně pro Váš dům, či byt. Pomůžeme Vám vytvořit kuchyň svých snů. Vytvoříme tradiční rodinnou kuchyni nejen z trendových barev, ale i z klasických rodinných dekorů, anebo rustikální kuchyni, která opět přichází do módy. Stejně tak i moderní kuchyň současného designu. Nezáleží, jaký prostor máte k dispozici, zda je malý, složitý nebo atypický. Pro každou kuchyni najdeme vhodné řešení, materiál a barvy. U naší společnosti vždy naleznete dostatečnou kreativitu a přizpůsobivost vašim požadavkům, oproti nákupu sektorové kuchyňské linky s omezeným výběrem dekorů a použitých materiálů. Pro nás je standardem kuchyňská linka na míru, bez příplatků, v široké škále materiálů a dekorů, téměř za cenu kuchyně sektorové.

Moderní kuchyně

Kuchyně současnosti je pro ty, kdo mají rádi nové trendy a design. Do výroby kuchyňské linky zahrneme Vaše představy o designu a funkčnosti a nalezneme optimální řešení pro Váš prostor. Vytvoříme kuchyň designově čistou, vkusnou a přitom praktickou. Rádi pečete? Přizpůsobíme tomu rozvržení i vybavení kuchyně. Je pro Vás prioritou velký odkládací prostor? Žádný problém, nebojíme se experimentovat. Chcete se inspirovat, jak optimálně využít kuchyňský prostor a na co si dát pozor, aby čas strávený v kuchyni byl vždy příjemným zážitkem? Užitečné rady a návody formou videa naleznete na webu našeho obchodního partnera a dodavatele kování, společnosti Blum www.blum.cz v sekci „Praktická kuchyně".

U moderních kuchyní se používá převážně zásuvkový systém v případě spodních skříněk a výklopný systém u horních skříněk, a to vše s tlumícím mechanismem a případným podsvícením, zejména z důvodu designového efektu. Využíváme především kování značky BLUM, a to pro jeho velmi vysokou kvalitu umožňující poskytnutí doživotní záruky na jeho funkčnost.

Rustikální kuchyně

Pro milovníky venkova a babičkovských časů je rustikální kuchyňská linka to pravé. Kombinace kvalitního materiálu, typických zdobných prvků a poctivého zpracování je u této kuchyně to nejdůležitější. Přivedeme do Vaší kuchyně právě takovou atmosféru, jakou od ní očekáváte, abyste se v ní cítili dobře. Rustikální kuchyně nyní znovu získávají na své oblibě, čemuž jsme přizpůsobili náš výrobní program, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. V současné době tvoří cca 20 % všech kuchyní právě kuchyňské linky rustikální, a to i u mladší generace, která upřednostňuje stylový nábytek.

Klasická kuchyně

Tato kuchyně se vyznačuje klasickými tvary, klidným a pohodovým designem, kvalitním materiálem a použitím moderní technologie při její výrobě. Klasické kuchyně jsou nadčasové, nikdy nevyjdou z módy a mají dlouhotrvající půvab. Kombinací klasických linií a kvalitních materiálů lze vytvořit zajímavé řešení kuchyně do klasicky pojatého interiéru. I zde si však zakládáme na dodržení vysoké kvality zpracování a proto i zde používáme téměř výhradně kování BLUM, které zaručí doživotní záruku na jeho funkčnost. Právě v úrovni zpracování a kvality se lišíme od běžných standardů konkurenčních výrobců.

Celkový vzhled dotvoří kuchyňská dvířka

Výběrem kuchyňských dvířek si určíte vzhled a sladíte kuchyňskou linku s interiérem kuchyně.

Při výběru nejste nijak omezeni, máme pro Vás široký výběr kuchyňských dvířek, právě pro tu Vaši kuchyň:

 • fóliová dvířka
 • lakovaná dvířka
 • rovná plochá dvířka
 • dvířka z masivu

Fóliová dvířka - nabízíme výběr až ze 110 druhů barev, ve vysoké kvalitě jejich zpracování. Představují nečastější variantu pro moderní, ale i klasické kuchyně. V současnosti představují nejoblíbenější řadu na trhu, u které lze kombinovat různé barevné odstíny. Výhodou je především vysoká odolnost vůči namáhání a oděru. V řadě fóliových dvířek máme v nabídce také foliová dvířka ve vysokém lesku, která jsou 100% konkurenční dvířkům lakovaným, a to jak kvalitou, tak způsobem zpracování.

Lakovaná dvířka - při výběru vycházíme ze vzorníku RAL BAREV. Tato řada dvířek je často navrhována designéry interiérů. Jsou po stránce designu velmi líbivá a oblíbená, ale je zde třeba brát v potaz vyšší náchylnost k možnému poškození otěrem atp. Tato řada představuje nejvyšší designovou náročnost a tomu odpovídající cenu.

Rovná plochá dvířka - tato řada je jedna z nejoblíbenějších u většiny zákazníků, a to z důvodu možností vysoké kreativity a jednoduchého přizpůsobením kuchyňským linkám na míru. Zde naše firma nabízí cca 150 druhů, čímž se opět významně liší od konkurenčních nabídek, které za námi v této nabídce zaostávají. Při výrobě používáme výhradně kvalitní deskové materiály předních evropských výrobců (Francie, Itálie, Rakousko, ČR). Naše firma se naprosto vyhýbá používání levných materiálů od výrobců z Polska, které jsou často velmi nekvalitní a jsou nabízeny v rámci sektorových kuchyní v hypermarketech.

Dvířka z masivu - vyrábíme na přání zákazníka za použití přírodních dýh, dle vkusu a přání zákazníka. Zde je zaručeno velmi zajímavé a neopakovatelné provedení, neboť každý kus kmene stromu je originální a stejně tak i z něho vyráběná dýha. Vždy tak máte záruku originálního a neopakovatelného provedení. Tomuto způsobu zpracování taktéž odpovídá o něco vyšší cena.

A jak je to s vybavením

Kouzlo moderní kuchyně se ukrývá v její praktičnosti a ergonomii. Jednotlivé vestavné spotřebiče a další doplňky kuchyňských linek a kuchyní lze pořídit v různých cenových relacích od levnějších po ty nejdražší. Výběr doplňků si sami zvolíte, podle toho, kolik do nich chcete investovat.

V moderní kuchyni nesmí chybět:

 • trouba a varná deska
 • myčka nádobí
 • mikrovlnná trouba
 • dřez s baterií
 • odsávač par
 • drtič odpadu
 • odpadkový koš
 • příborníky
 • drátěný program

Výběrem doplňků ovlivníte výslednou cenu kuchyně.

Nezapomeňte na osvětlení

Pomyslnou třešinkou na dortu je osvětlení jak celého prostoru kuchyně, tak i pracovní plochy kuchyňské linky. Při práci s noži a dalšími nástroji by mělo být osvětlení dostatečně jasné a rovnoměrné, bez tmavých míst. Jedině tak bude práce v kuchyni komfortní a bezpečná.

Osvětlení pracovní plochy - bodovky, zářivky, světla na ramínkách nebo nerezové jehlany na dotykové ovládání.

Osvětlení jídelního stolu a barového pultu - různé typy bodových světel, světla na ramínkách, dekorativní osvětlení.

Vnitřní osvětlení - LED diody, prosvětlení prosklených dvířek, prosvětlení dna skříňky kuchyně.

Stropní osvětlení - závěsná světla, dekorativní osvětlení, rampa s bodovými světly.

Poslení příspěvky

Pozor na podvodné jednání
Autoservis Weber

Společnost DAMA NET s.r.o. upozorňuje své zákazníky na možnost podvodného jednání ze strany pana Gondeka!

celý článek »