DAMA NET s.r.o.

O nás

Svěřte stavbu rodinného domu na klíč profesionálům, vyhnete se tak zbytečnému stresu a námaze, která stavbu domů provází. Ušetříte nejen čas, ale i náklady.

Jsme stavební firma, která nabízí rodinné domy na klíč v Litoměřicích a okolí podle Vašich představ. Převezmeme veškeré práce spojené s výstavbou rodinného domu, včetně plánování stavby, zednických, tesařských, vodo-instalatérských a dalších prací. O Vaši stavbu se postaráme od úplného začátku, až do konce. Spolupracujeme se spolehlivými a ověřenými dodavateli a díky tomu můžeme garantovat dodržení ceny při výstavbě rodinného domu na klíč.

Nezabýváme se jen výstavbou rodinných domů a prací s tím spojených, ale mezi naše další činnosti patří například výstavba a rekonstrukce bytů v Litoměřicích, výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní na míru, dveří atd.

Vystavíme pro Vás:

  • rodinné domy na klíč
  • rekonstrukce bytu
  • kuchyňská linka na míru
  • vestavěné skříně na míru

Vyberte si z námi nabízených rodinných domů na klíč, každý projekt rodinného domu lze upravit podle požadavků. Budeme s Vámi spolupracovat na tvorbě návrhu domu, cenové kalkulace a zajištění financování stavby i na realizaci samotného projektu.

Poslení příspěvky

Pozor na podvodné jednání
Autoservis Weber

Společnost DAMA NET s.r.o. upozorňuje své zákazníky na možnost podvodného jednání ze strany pana Gondeka!

celý článek »