DAMA NET s.r.o.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou bezesporu atraktivním prvkem pro každé moderní bydlení. Uvažujete-li o rozšíření úložného prostoru nebo zaplnění prázdného koutu, je vestavěná skříň ideálním řešením.

Vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, šatní skříně

Naši odborníci Vám navrhnou, vyrobí a namontují skříně na míru přesně pro Váš prostor. Naše společnost nabízí velké množství rozličných dekorů a barevných kombinací, čímž opět vyniká na tuzemském trhu. Možnosti dveřních výplní skýtají nepřebernou variabilitu. Obvykle používáme celou řadu dřevěných dekorů, sklo - lacobel, ale také kov, fototapety, či vinil. Pro dokonalé sladění s interiérem je stále častější využití materiálu, který je v dané místnosti použit na podlaze.

Volba dveří

Dveře vestavěných skříní tvoří velmi důležitou součást, prakticky denně je používáme, a proto bychom neměli podcenit jejich výběr. Navíc jsou důležité pro celkový originální vzhled Vaší skříně a pro sladění s interiérem, do kterého skříň instalujeme. Na přání zákazníka nabízíme též dveře s tlumícím mechanismem. Vaše dveře mohou být zcela originální díky Vámi dodaným podkladům, jako jsou např. foto z dovolené, oblíbených míst, domácích mazlíčků, atp.

Posuvné dveře

Jsou nejpraktičtějším typem dveří, který si můžete pro svou vestavěnou skříň zvolit. Zejména v malém bytě jsou ideální volbou, protože šetří prostor a nebudou Vám stát v cestě při otevírání. Posuvné dveře jsou velmi tiché a materiály, ze kterých se dveře vyrábí, se dají kombinovat a uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naše posuvné dveře se liší od konkurence tím, že je vyrábíme na míru, a to od podlahy až ke stropu. Na optické zvětšení prostoru bytové části doporučujeme dveře se zrcadlovou výplní, taktéž od podlahy do stropu, čímž doladíte Váš interiér prakticky a vkusně.

Skládací dveře

Jejich výhoda tkví, oproti dveřím posuvným, v otevření celého prostoru skříně najednou. Složí se ke stranám skříně a mají menší nárok na prostor před skříní než klasické dveře otočné. Jsou vhodné pro rohové vestavěné skříně či pro skříně v malých prostorách. Z hlediska funkčnosti a praktičnosti nám nahrazují pantové a posuvné dveře z důvodu téměř 100% využití prostoru.

Otočné dveře

Klasické uspořádání dveří, které umožňuje přístup do celého prostoru skříně najednou. Oproti ostatním dveřím mají největší nárok na prostor před sebou. Ideální varianta například pro řešení skříňových nástavců nebo pro skříně malých rozměrů.

Kování

Koncepce a prostorové řešení skříně vychází z požadavku zákazníka a proto je každá vestavěná skříň jiná a každá je originál. Aby měla skříň co nejvyšší užitnou hodnotu a dobře Vám sloužila, je potřeba vybrat kvalitní kování „šité na míru". Naše firma nabízí kování k vestavěným skříním - kolečka, úchytky nebo rámy, v širokém sortimentu.

Hliníkové rámy dveří - masivnější a pevnější než rámy ocelové, dodávají se rovněž v několika povrchových úpravách. Nejžádanější je povrchová úprava ve formě eloxovaného hliníku. Jedná se o nejprodávanější materiál na výrobu rámu dveří. Rámy dveří lze také rozdělit na více dílů, čímž dochází k větší variabilitě, a to v kombinaci řady různých materiálů. Díky tomu opět získáte zcela originální design.

  • hliníkové profily lze též dodat s povrchovou úpravou v barvě dřevěných dekorů

Hliníkové kování dodá vestavěným skříním luxusní vzhled a mají větší pevnost a delší životnost. Zároveň se snadněji opracovávají než rámy ocelové. Investice do vestavěné skříní s hliníkovými rámy se rozhodně vyplatí.

Vestavba a výplně

Při volbě vestavěných skříní často rozhoduje fakt, že mají široké možnosti ukládání různých předmětů, které jsou jinak špatně uskladnitelné jako např. vysavač, koš na prádlo, žehlicí prkno, trezor, apod. Při návrhu skříně si může zákazník navrhnout sám vnitřní vybavení přesně tak, jak mu nejlépe vyhovuje. Takto navržená vestavěná skříň vždy nejlépe odpovídá nárokům na ukládání a odpovídá účelu, pro který byla vyrobena. Vestavěná skříň může sloužit také jako předěl místnosti a tudíž Vám velmi zpříjemní Vaše bydlení. Naše firma realizuje i oboustranné vestavěné skříně se vstupem z přední i zadní strany.

Při návrhu vestavěné skříně je důležité vědět, jaký typ oblečení a jaké předměty se budou do skříně ukládat. Se zákazníkem upřesňujeme požadavky na vnitřní vestavbu, použitou konstrukci a volbu jednotlivých prvků, které usnadní ukládání. Naši specialisté Vám vždy rádi předvedou nejpoužívanější sestavy a vysvětlí důvody obvyklého uspořádání.

Z doplňků lze zvolit:

  • šatní tyče - klasické, sklopné, teleskopické
  • drátěný program - drátěné koše, koše na úklidové prostředky, prádelní koše
  • držáky - na kravaty, kalhoty, hadice od vysavače, držáky na žehlicí prkno, vysavač
  • police - pevné, výsuvné
  • zásuvky - klasické police, zásuvkové kontejnery

Výplně dveří a dekory vestaveb

Nabídka výplní dveří a dekorů pro výrobu korpusů a vestaveb je velmi široká a její výčet by zaplnil celou tuto stránku. Máme pro Vás nepřeberné množství druhů.

Pro lepší představu Vám nabízíme možnost prohlédnout si v náhledech dekory našich hlavních dodavatelů materiálu, ze kterých si můžete vybrat:

EGGER CZ s.r.o. »

KRONOSPAN CR spol. s r.o. »

DÉMOS trade, a.s. »

JAF Holz, spol. s r.o. »

Pro konečný výběr navštivte naši výrobu v Litoměřicích, kde jsou pro Vás připraveny aktuální vzorníky s jednotlivými barevnými dekory a náš specialista Vám rád pomůže s výběrem nejvhodnějšího materiálu a designu.

Výplně posuvných dveří

Zrcadla

Jako výplň posuvných dveří lze použít zrcadlo. Zrcadlové dveře zároveň interiér opticky rozšíří a prosvětlí.

Skleněné výplně dveří

Barevné sklo s lesklou či matnou povrchovou úpravu. Oba typy těchto skel jsou podlepeny bezpečnostní fólií, zabraňující vysypání skla při rozbití. Vestavěné skříně se skleněnou výplní dveří, působí velmi luxusně. Výplně se dají libovolně kombinovat, je možné použít potisky různých motivů.

Fototapety - fólie

Na základě Vámi dodaných podkladů necháme připravit fólie s Vašimi fotomotivy, které z Vaší vestavěné skříně vykouzlí naprosto jedinečný originál.

Poslení příspěvky

Pozor na podvodné jednání
Autoservis Weber

Společnost DAMA NET s.r.o. upozorňuje své zákazníky na možnost podvodného jednání ze strany pana Gondeka!

celý článek »